Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít
Doprava a platby

Kontaktujte nás

Hledat

Kosmetické Tipy

Arganový olej - elixír zdraví a krásy

 

Přírodní lékárna Nobilis Tilia


Příroda nabízí účinnou pomoc v řadě případů. Rostlinné výtažky, éterické a rostlinné oleje ve správné kombinaci dokáží zázraky. Vyzkoušejte i Vy pomoc z přírodní lékárny.

 

Zklidňující gel Levantis Nobilis Tilia s levandulí a zinkemEkzematická, podrážděná, svědící pokožka - Zklidňující gel Levantis se sílou levandule a zinku. Pomáhá mírnit svědivost, urychluje hojení poškozené pokožky, brání vzniku opruzenin. Gel levantis je hypoalergenní.


Kaštanový gel Nobilis tilia na křečové žílyRozšířené žilky, křečové žíly, těžké nohy - Kaštanový gel. Kaštanový extrakt se tradičně používá v přírodním léčitelství na zlepšení stavu elasticity a prokrvení pokožky a na problémy s žilami. Kaštanový gel má zklidňující účinky, působí proti otokům, zlepšuje pružnost a pevnost cév. Pocit unavených a těžkých nohou je často průvodním jevem problémů s žilami a cévami. Kaštanový gel zlepšuje nejen pocit těžkých nohou, ale také stav křečových žil.

 

Artrogel Nobilis Tilia na bolest kloubů a svalůBolest kloubů, artróza, svalová bolest - Artrogel. S bolavými klouby a svaly si poradí Artrogel, který obsahuje bioaktivní bylinné látky z éterických olejů, které prokrvují, prohřívají a mají protizánětlivé účinky. Zčervenání pokožky po aplikaci Artrogelu značí prokrvení, které přináší pocit tepla a úlevu od bolesti.


Uvolňující gel na svaly Nobilis Tilia při bolestech a únavě svalů, otocích a pohmoždněnináchBolest a únava svalů - Uvolňující gel na svaly. Jedinečná kombinace třezalkového oleje a směsi éterických olejů přináší úlevu pro namožené svaly. Uvolňující gel pomáhá též při pohmožděninách a otocích. Gel lze využít i jako prevenci před zvýšenou fyzickou aktivitou. 


Terpenový BIO balzám Nobilis Tilia na ztuhlé a bolavé kloubyBolest a ztuhlost kloubů, otoky, detoxikace - Terpenový BIO balzám, který je vyroben na základě poznatků o detoxikačních vlastnostech terpenů z exotických pinií. Terpeny pomáhají zlepšit prokrvení a uvolňují usazené soli v okolí ztuhlých kloubů, zmirňují otoky tím, že stimulují lymfatický systém. Při pravidelném používání dochází k odeznění bolestí a zlepšení pohyblivosti kloubů.


Nosní gel Forte Nobilis Tilia na ucpaný a odřený nos při rýměUcpaný nos, rýma, vysušená a poškozená pokožka v okolí nosu - Nosní gel Forte. Rýma a ucpaný nos potrápí občas každého z nás. I zde pomůže příroda. Speciálně vytvořený Nosní gel Forte dokáže uvolnit dýchací cesty při rýmě a zároveň pečuje o vysušenou pokožku v okolí nosu díky obsahu rostlinných olejů. Vhodně zvolené éterické oleje pomáhají také zklidnit nosní sliznici. Obsah d-panthenolu a rostlinného glycerinu zajistí hydrataci nosní sliznice.


Eukalyptový BIO balzám Nobilis Tilia na nachlazení, dýchací potížeNachlazení, kašel, dýchací potíže, posílení imunity - Eukalyptový BIO balzám. Balzám s účinnými éterickými oleji pomáhá zlepšit dýchání, ulevuje při těžkostech s dýcháním. Zároveň působí protiinfekčně a urychluje léčbu nachlazení. Eukalyptový BIO balzám pomáhá uvolnit hlen a tím účinnější vykašlávání. Celkově posiluje imunitu, působí též proti únavě a melancholii.


Košík  

produkt (prázdný)

Tipy na nákup

Přírodní dětská kosmetika Sleva na první nákup Dětský čaj pro klidný spánek Hypoalergenní krém