Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít
Doprava a platby

Kontaktujte nás

Hledat

Kosmetické Tipy

Arganový olej - elixír zdraví a krásy

Hydrofilní olej

 

Hydrofilní olej je směs látek, které jsou schopny vázat vodu a rozpouštět v ní nečistoty. Při spojení s vodou vytvoří hydrofilní olej jemnou emulzi, která účinně smývá veškeré nečistoty z pleti. Ačkoliv na první pohled slovo olej s péči o aknózní či mastnou pleť moc nejde dohromady, je to skutečně jenom zdání. Hydrofilní olej je vhodný skutečně pro všechny typy pleti. Přidané éterické oleje pak dělají z jednotlivých druhů hydrofilních olejů tu správnou péči pro ten který konkrétní druh pleti.

Hydrofilní mycí olejeVýhodou hydrofilních olejů je, že nevysušují pokožku. Účinně odstraňují nečistoty, působením emulze na pleti ji zanechávají hebkou a vláčnou. Hydrofilní olej dokonale připraví pokožku na vstřebávání živin z krémů či gelů.

Jak funguje hydrofilní olej? Se spojením s vodou vytvoří hydrofilní olej jemnou emulzi, která se spojí s nečistotami, mazem a odumřelými buňkami. To vše je následně smyto čistou vodou. Pleť zůstane dokonale čistá, ale přitom nevysušená.

Použití hydrofilního oleje: Na dostatečně navlhčenou pleť naneste malé množství hydrofilního oleje. Krouživými pohyby vmasírujte do pleti, tím se vytvoří jemná emulze, která obličej účinně čistí. Poté opláchněte dostatečným množstvím vody a pleť osušte. Poté můžete použit pleťovou vodu či tonikum a další péči, dle typu pleti.

Hydrofilní oleje jsou doplněny různým éterickými oleji dle svých účinků na pleť. Neutrální hydrofilní olej je vhodný pro všechny typy pleti a můžete si z něho též vytvořit hydrofilní olej přesně pro vaši pleť přimícháním éterických olejů podle svých potřeb.


Košík  

produkt (prázdný)

Tipy na nákup

Přírodní dětská kosmetika Sleva na první nákup Dětský čaj pro klidný spánek Hypoalergenní krém